Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok koncentrálni, régen...

Nem tudok koncentrálni, régen ment most miért nem?

Figyelt kérdés
Régebben olyan voltam, hogy ha elolvastam valamit még ha az másfél oldal is volt, tudtam alkotni egy 5-ös feleletet. De mostanában nem tudok annyira oda figyelni, vagy nemtudom, nincs semmi zavaró tényező, én is koncentrálok, de nemmegy, ritkán sikerül, de akkor is csak pár mondatra tudok úgy koncentrálni mint régen. Ez mitől lehet?

2017. júl. 31. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit ülsz naponta internet/filmek/stb előtt? Mennyi időt töltesz azzal, hogy mások szellemi produktumával pihenteted az agyad? Nekem akkpr volt így, mikor teljesen befüggtem a nettől, telejesen kiölte a kreatív gondolataimat... tartottam 1-1 hetes digitális böjtöt és teljesen rendbe tett.
2017. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ. Ezt úgyérted setelefon se számítógép, se semmi ilyen?
2017. aug. 26. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!