Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt egy kérdésre írták:...

Ezt egy kérdésre írták: próbáld meg ki stand-upolni magad, ha nem megy. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi volt a kérdés?

Amúgy feltételezem, arra gondolt a válaszoló, hogy ha szóbeli vizsgán elakadsz, akkor se csak ülj, mint a tök, hanem használd a beszélőkédet, és mondd, ami eszedbe jut, és legalább pukkanásnyi köze van a témához, valamint a kelleténél nem sokkal nagyobb baromság. Egy jóindulatú tanárnál ez akár meg is menthet a bukástól, ha látják, hogy valamit azért tudsz (tapasztalat).

De még egyszer: jó lenne tudni a kérdést, hogy konkrétan mire írták ezt, akkor biztos egzaktabb választ tudunk adni.

2017. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én írtam már ilyet meg szoktam is mondani, úgyhogy lehet, hogy tőlem láttad, de pontosan az amit az első mondott. :D Ha nem készültél fel egy vizsgára akkor csak bemész és össze standupolsz valamit.
2017. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!