Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemről való kiiratkozás?

Egyetemről való kiiratkozás?

Figyelt kérdés

2016 őszén kezdtem az ELTE-n egy félévet, januártól passzívon voltam.

Most felvételt nyertem egy másik egyetemre (BGE). Hiába voltam passzívon, ki kell gondolom iratkozni. Ez mennyire sürgős, illetve, neptunon/ személyesen kell intézni?


2017. aug. 2. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én az SZE-ről iratkoztam ki. Neptunon kellett benyújtani a jogviszony megszüntetése iránti kérelmet, és postán visszaküldtem a diákigazolványomat. Nagyjából egy héttel később jött a levél, hogy már nem vagyok a hallgatójuk.

(Ha passziváltatnád a következő féléved, és tavasszal sem jelentkeznél be, automatikusan megkapnád az "elbocsátó szép üzenetet". De ha biztos vagy benne, hogy nem szeretnél visszamenni, jobb, ha te lépsz.)

2017. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!