Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lesz a semmelweis egyetem...

Hol lesz a semmelweis egyetem gólyatábora? Milyen volt annak aki volt, megéri elmenni? (ETK-s vagyok)

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Tatán lesz augusztus 22-27 közt.

Itt minden infót megtalálsz: golya.iocs.hu


Nagyon jó lesz, hidd el (már csak azért is mert segítek a szervezésben :D ). Főként a csoporttársaid megismeréséről fog szólni a tábor, de persze az egyetem kezdésével kapcsolatos infókat is kapsz majd. Na és persze összeismerkedsz azokkal az instruktorokkal, akik segíteni fognak az első néhány hónapban az egyetemi élet nehézségeiben.

Ja és persze lesz buli is minden este. ;D


(Néhány megjegyzés: Semmi sem kötelező a táborban. Ha nem szeretnél alkoholt fogyasztani, akkor sneki sem fog ezért kinézni, mert ez nem olyan közösség. Nem lesz semmi olyan feladat, ami túlmenne a jóízlés határain, messze nem. )


Ha van még kérdésed, akkor akárj pm-et is írhatsz nekem. :)

2017. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!