Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várom már a sulit. Ti hogy...

Várom már a sulit. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Már várom a rendszert, hogy mindig legyen mit csinálni, várom a délutáni külön edzéseket, várom, hogy új tantárgyak jöjjenek be (7.-es leszek) és teljesen más lesz az osztályközösség (sokan elmennek, ki tudja hányan jönnek még) megváltozik az iskolánk tanítása...

2017. aug. 3. 20:10
 1/10 anonim válasza:
75%
Én is várom az a rendszeresség jó mert szeretek és imádok aludni meg lustulni e már nálam is van az az elég amikor már tényleg kínlódok és senki sem ér rá. A szüleimet meg ilyenekkel nem zargatom a barátaim is nyaralnak. Szóval én is.: ) Barátok, közösség, izgalmak stb... 12/L
2017. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
En 9.be megyek es nem varom. Bar ertheto hiszen a te korodban mindenki varja meg en is vartam akkor. Mostmeg hogyha meglatok egy sulikezdeses reklamot augusztus elejen kifutok a vilagbol.
2017. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Igaz nem suli már de én az egyetemet várom nagyon uj kihivas uj elet es a legkor is mert Pestre vettek fel:) 23/F
2017. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) ment a zöld kéz! :D
2017. aug. 3. 23:27
 5/10 anonim válasza:
48%
Ahogy közeledik egyre jobban várom,a sulis hangulatot,a bevásárlást. A tanulást nem 😂😂😂 amúgy én 8.-os leszek,majd jön a felvételi meg ilyenek. Arra kíváncsi vagyok,hogy jön-e új osztálytárs,bár szerintem nem,max ha valaki lebukott(ezt nem tudom) 😂😂
2017. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is várom már, most leszek 11.-es. Ott van az összes barátom, többet tudunk beszélgetni és találkozni mint nyáron, várom már a kedvenc tárgyakat, a szokásos káoszt, 4-5 tanárral akikkel szoktunk beszélgetni(senki ne értse félre, pl töri a kedvenc tárgyam és mindig mesél valamit a tanár ami tök érdekes). Meg én magát a sulit is szeretem.
2017. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hazadi Noémi válasza:
48%
Én is várom gimibe megyek és nagyon izgatott vagyok
2017. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Énis nagyon várom! :) /Szintén 7.be megyek /
2017. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért, de egy icipicit én is várom már, pedig rühellek tanulni, és az egész suli sokszor tiszta stressz...


Mondjuk suliidőszakban 99% hogy nagyon vissza fogom sírni a nyarat :D


14/L (8-ba megyek)

2017. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, valószínűleg ezzel mindenki így van :/ De azért már jó lenne újra suliba menni :)
2017. aug. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!