Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggel van, de mar az estet...

Reggel van, de mar az estet varom, ti is vagytok igy? 2 eves a gyerek.

Figyelt kérdés

Mar reggel 7 kor kezdte a nyavogast, 45 percet alszik majd ebed utan, es este 10 elott nem hajlando elaludni. Nem birom ezt vinnyogast, nyuszogest, hisztit napi 15 oraban, hogy legyen konnyebb ?

Apja nincs a kepben, rokon nincs, panel, a kanikulaban hova vigyem, jatszohazra nem telik naponta.


2017. jún. 29. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Keress egy árnyékos játszót!
2017. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nem vagyok így vele, pedig 2 gyerekem van: 3 és 5 éves lányok. Azért nem mert soha nem ültünk bent a szobában. Na persze nekünk könnyű, mert minden rokon, mindenki a képben van, tehát az én és a párom nagyszüleitől kezdve a keresztülőkig mindenkihez elmentünk. Nem tudom, hogy ebben a melegben milyen játszótér jó, de szerintem még 5 után is nagyon meleg van, szóval én még akkor sem vinném ki. Mi játszótérre este 7 után megyünk, nyáron úgyis addig alszanak, amíg akarnak, nincsen koránfekvés, de 7 előtt meg nagyon meleg van.
2017. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Nincs egy barátnőd, akit meglátogatnál? Egy park, vagy játszótér, kirándulóhely?
2017. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Menjetek ki valami árnyékos helyre, víz mellé, parkba, klimatizált helyre, stb. Nem kell mindig fizetős helyben gondolkodni.

Biztos azért nyüszög, mert unja magát, te meg már reggel az estét várod. Kár így eltölteni ezt az időt.

Menjetek valahová, keress társaságot. A többi kisgyerekes anyukával könnyű ismerkedni.

2017. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Menj vissza dolgozni!

Egy két éves gyerek mehet a bölcsödébe, és te sem, meg ő sem fogja szanaszét unni magát a semmivel.

2017. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem megyek vissza dolgozni, nem kertem munkara vonatkozo tanacsot.


Autonk nincs, igy ez is behatarolt, erre se to se kirandulohely. Megyunk minden nap ketszer jatszoterre, bevasarlo kozpontba.

2017. jún. 29. 10:11
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Akkor kérd ki magadnak és pontozz le. Valóban hasznos egy gyereknek szét unnia magát az anyjával, aki szintén szétunja magát, ahelyett, hogy szocializálódna.


Van gyerekem, nem is egy, tudom, miről beszélek. Egyiket sem tettem ki annak, hogy "vinnyogjon, nyüszögjön napi 15 órában" kínjában a kényelmem miatt. De te csak nyugodtan csináld ezt a gyerekeddel, a te felelősséged meg az apjáé.


A hogyan legyen könnyebb kérdésedre EZ a válasz: a gyereknek értelmes társaságra, kortársakra és változatos ingerekre van szüksége. Arra, hogy plázázzon az unatkozó anyja mellett unatkozva, arra nincs. Igaz, akkor te miért maradnál otthon?


Utálom ezt a fajta arroganciát.

2017. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

Jó, akkor sajnáld magad és pontozz le, mert válaszoltunk a kérdésedre, próbáltunk rajtad segíteni. Nem mintha megérdemelnéd.

Nem, én nem vagyok így. Szeretek a gyerekeimmel lenni, feltalálom magam egyedül is, nem járok ide nyávogni.

2017. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az arroganson kivul mindenkit felpontoztam - bar ez az ovodas pontozkodas eleve szanalmas.
2017. jún. 29. 11:03
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem válaszoltál, hogy vannak-e barátaid.
2017. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!