Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok kollégiumba bekerül...

Hogy tudok kollégiumba bekerülni/jelentkezni?

Figyelt kérdés
Jött levelem a Pázmánytól, hogy felvettek stb, viszont arról nem írtak, hogy kollégiumba(Pestre!) hogyan tudok jelentkezni. Az oldalukon sem találtam erre semmilyen KONKRÉT választ. Aki oda jár, vagy oda megy, tudna segíteni? Előre is köszi.

2017. aug. 5. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz én nem oda megyek, de a neptunba lehet jelentkezni kollégiumba.
2017. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesten nincsen a Pázmánynak kolija, vagyis egy magánkolija az JÁK-nak van (ez a Csengery utcai Diákotthon), de oda nagyon kevesen mehetnek csak, és kb. kihalásos alapon megy a dolog, ha szerencséd van, kapsz egy helyet egy emeletes ágy tetején egy négy férőhelyes szobában.
2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A Csengery utcái kolit semmiképp nem ajánlom, én voltam ott egyszer megnézni, és elég lepukkadt, undorító a hely. Az ágyon a matracon állt a pisa, a parkettán meg valószínűleg tüzet rakhattak mert teljesen ki volt égve. Egyébként a pázmánynak tényleg csak Piliscsabán van kollégiuma.
2017. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!