Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban milyen dolgokra,...

Kollégiumban milyen dolgokra, tárgyakra lehet szükségem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél elő egy papírt, és gondold végig egy napodat.
2017. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

Leginkább kaja és pia. Ezek a legfontosabbak :D

Ami még kell, azok a ruhák, tisztálkodási eszközök, tanszerek...

Gondold át alaposan!

Ha pedig bekerülsz a kollégiumba, akkor ne legyél félénk, hanem próbálj mindig laza maradni!

2017. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

 Àgynemű, törölközők, papucs, esernyő, kislámpa, hajszárító, hajvasaló, vállfák, tároló dobozok, falra képek, vízforraló esetleg, ha lehet. Konyhába saját evőeszköz, tányérok, poharak. Alap kaják, ha nem akarsz mindent venni és van hűtő. Dobozok, hogy ezekett hordozni tudd.

 Ruhák mindenféle időre és eseményre: póló, pulcsi, fehérnemű, nadrág, cipő, szandál, ünneplős, kabát, pizsi, sportcucc, táskák.

 Fürdős dolgok: dezodor, borotva, tusfürdő, sampon, kencék, betét, tampon, smink, kontaklencse. Zsepi, wc papír.

 Tanszerek: hátizsák, számológép, füzetek, tollak, könyvek, mappa, vonalzó.

 Elektronika: laptop, telefon, esetleg fényképező, töltőkkel, tokokkal.

 Papírok: személyi, lakcímk., diák, TAJ, jogsi, adók., tüdőszűrő, ha dolgoznál. Kulcsok, telefon, pénz.


Ez az én listámnak egy rövidített változata, ha gondolod, szívesen átküldöm, én is most költözök :) Lányos lista, bocsi, ha fiú vagy :)

2017. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer, kötszer.
2017. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy mire lehet szükséged, ha csak egy ágyad van :D

Amúgy kaja (én szoktam pár ilyen zacskós tésztás levest vinni biztos ami biztos alapon, plusz otthonról főtt kaját), konyhai dolgok (tányér, pohár, vízforraló, edények, evőeszközök, fakanál, konyharuha, szivacs, mosogatószer, papírtörlő, szalvéta), ruhák (szekrénybe annyi vállfa, amennyire szükséged lesz), ágynemű, sulis dolgok (könyvek, füzetek, kislámpa, laptop/tablet töltővel, kis ragadós papírok jegyzetekhez, lapjelölő cuccok, cellux, olló stb.), fürdőszobai cuccok (fürdős papucs, papírzsepi, wc papír, fogkefe, fogkrém, törölköző, borotva, tusfürdő, sampon, fésű, hajszárító, kézfertőtlenítő, fiúknak borotválkozó cuccok, lányoknak smink, tampon, betét, hajvasaló), tisztítószerek (ha van a szobában mosdókagyló vagy fürdőszoba, akkor domestos, plusz felmosáshoz valami padló tisztító cucc, esetleg ilyen spriccelős ablaktisztító a tükör tisztításához), ha ott akarsz mosni, akkor folyékony mosószer, szobában a mosdókagylóhoz folyékony szappan. Én még ezen kívül vittem saját takarót és párnát, mert nem jött be az ottani 20 éves vastag takaró, plusz ilyen álló irattartó mappákat, műanyag dobozokat tároláshoz. Van, aki visz saját polcot, tükröt, amire szüksége van.

2017. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Armand B. válasza:
Étel és tisztálkodási szerek elsőnek a többit ki tapasztalod.Én később kezdtem el vinni vasalót forrasztó pákát hegesztő trafót stb...
2017. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!