Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Székesfehérvári Láczos...

A Székesfehérvári Láczos Kornél Gimnáziumba mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Most leszek 8.-as! 7.-ben 3.8-as átlagom volt.Ha a 8.-at nagyon megnyomom és írok egy egész jó felvételit lehet esélyem bekerülni?

A Válaszokat köszönöm! :)



2017. aug. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, sima ügy.
2017. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia en is a Lanczos-ba szeretnék menni. Most leszek 8.-as 4,1 atlaggal vegeztem hetedikben :D Olvastam a par dolgot es konnyu elvileg bekerulni mert nehezen toltik fel a letszamot(!) mert draga a suli (20e-40e) szoval tenyleg nem nehez bekerulni. Nagyobb eselyed van ha bemesz es beszelgetsz az igazgatoval. Mi is igy fogunk tenni :)
2017. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapítványi iskola, minden hülyét felvesznek.

Ha anyádék befizetik a tandíjat, a 2-es már tuti meglesz.

Ha még elmész a csoda matek nevezetű pénzlehúzásra, akkor lehet a 3-as is. XD


Jártam csoda matekra, mert pályaválasztási bemutatón jól elő tudták magukat adni, az összes tanár aki ott volt a Lánczosba dolgozott. Állítólag a gyengeségekre kellett volna rágyúrni. Anyám havi szinten 13 ezreket otthagyott, azért, hogy a leckém megírjam náluk, mert nem tudott a "tanárnak" nevezett valaki, semmi újat mutatni, meg a duplán tejelő kuncsaftokkal kellett foglalkoznia, így olyan volt mintha ott se lettem volna.


Volt egy srác, aki Lánczosba járt, de a tanár nem tanította, így korrepetálhatta én kis porba fingó 8.-as voltam, gyerek 10.-es létére, azt nem tudta megmondani, hogy 36 a gyök alatt mennyi, 5 percet nyökögött. Engem ez nagyon bosszantott, végén már benyögtem, hogy 6, nő meg elkezdett kussoltatni. Gondoltam magamba, "én meg mi a francot keresek itt?".

Aztán utána már nem mentem, és anyámat hívogatták, mert az ingyen susi azért jól jött volna, gyerekkel nem kell foglalkozni, csak elül a sarokba, megírja leckéjét amit otthon is megírhat, szülő meg tejel havi 13ezret. :D Mindez 2009-be volt, 2 hónapot jártam erre a fantasztikus helyre, ami teli volt ilyen fantasztikus számolni nem tudó emberekkel, akik ebbe a nagyszerű gimnáziumba tanultak. :DD


Inkább menjél valami normális Gimnáziumba vagy Szakközépbe(Újabb nevén Szakgimnáziumba)! Másodikkal többre mész, mint 1 gimnáziumi érettségivel. :)

2017. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma láttam a rangsort és benne vagyok az első ötben. Ott inkább a szóbeli számít, de már neked úgyis mindegy :') már rég lezajlott. Nekem 4-es volt a félévi átlagom, szóval no para.
2019. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!