Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó ez az év végi...

Szerintetek jó ez az év végi bizonyítvány? És szerintetek bekerülhetek a székesfehérvári Vasvári Pál Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Magatartás:5

Szorgalom:5

Nyelvtan:4

Irodalom:5

Matematika:4

Biológia:5

Földrajz:5

Kémia:5

Fizika:5

Rajz:5

Technika:5

Tesi:5

Etika:5



2015. jún. 18. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A központi felvételi alapján döntik el, hogy bekerülsz-e. Amúgy szerintem elég jó bizi. :) Hajrá.
2015. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi! Angolt kifelejtettem az négyes lett és a töri is!
2015. jún. 18. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen -
2015. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is be fogsz kerülni :)
2015. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez alapján simán bekerülhetsz (a magatartás, szorgalom, rajz, tesi stb amúgy nem számít, az ilyeneket nem szokták nézni)
2015. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit későn írok de mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 23. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

na először is, :) a keszseg tantargyak nem szamitanak !! tehat a : magatartas, szorgalom, technika, tesi, rajz

es az etikat sem nezik mert azt nem midehol tanulnak !! :)

en most megyek kilencedikbe! :)

ha van negy negyesed, az a vasvarinal akkor nincs gaz de azt tudnod kell, hogy minden kituna elotted lesz es iden is hatalmas tuljelentkezes volt !! szerintem ha 35 folotti felvetelit irsz magyarbol es matekbol is akkor felvesznek :) de igazabol en azt hallottam, hogy a vasvriba az irodalom, nyelvtan, tori, matek , angol, biosz -t nezik fokepp

neem az atlagom 4,7 volt bekerultem volna de vegul masik iskolanal dontottem :D

2015. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja es ( irj nyugodtan privat uzenetet ha erdekel valami :) )sok sikert a felvetelihez es a nyolcadikhoz :D
2015. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!