Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem találom sehol az OM...

Nem találom sehol az OM azonosítóm/OM kártyám, az irattartómban volt, de egyszerűen eltűnt. Egyetemi beiratkozáshoz szükséges? Meg bármilyen egyetemi dologhoz fog kelleni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, tuti elhagytam.:(
2017. aug. 8. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kerik beiratkozasra:) De van a hatan egy cim ahol leadjak a kartyat ha megtalaljak ott erdeklodj:)
2017. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek megpróbálok utána nézni, köszi! :) Külön nekem sem kötik ki a beiratkozásnál, de félek, hogy a későbbiekben szükség lesz rá.:/
2017. aug. 8. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem sikerul megirhatom a cimet a talalt Om azonositonak a cimet de ne aggodj mihelyst beiratkozol csinalnak ujat is :)) bar en ugy tudom mar egyetemen nem letfeltetel az Om azonosito erettsegihez kellett inkabb:)
2017. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen barna-narancs színű diákigazolványod volt a középiskolában, akkor azon rajta van az OM azonosítod. 7-essel kezdődő 11 jegyű szám a diákod közepén (nem összekeverendő a diákigazolvány felső sarkában lévő igazolványszámmal).
2017. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok! :) Időközben megtaláltam.:)
2017. aug. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!