Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a beiratkozásho...

Mit kell tudni a beiratkozáshoz szükséges orvosi vizsgálathoz? Kieg lent, olvassátok el

Figyelt kérdés

Ahova felvettek suli(SE-ETK) kérnek orvosi vizsgálatot,de ezt vajon az 1.évesektől is? Van nekik is gyakorlat már?

Link: [link]


2012. aug. 4. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
En ETKs vagyok, de nem sotes. Nalunk kotelezo volt a vizsgalat az elso ev megkezdese elott, es jar ismerosom SE-re, dietetikara, neki is kellett mennie tudoszuresre, vizsgalatra. Tehat szerintem teged is erint, nagyon is. Labor gyakszid lehet (nekem volt) es oda feltetlen kell az "egeszseges, kozossegbe mehet" igazolas.
2012. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is dietetikára megyek. Akkor aug végén elintézzük ezeket asszem...
2012. aug. 4. 18:02
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] itt a mi linkünk,hogy mit kérnek de az elsősőket emliti.. Akkor ez 100% hogy kell-ugye?
2012. aug. 4. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat, elegge ugy tunik. :) Sok sikert!
2012. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te ebből mit szűrnél le,hogy a részidős képzéseseknek mit kell? Mert az nem teljesen világos! Illetve neked milyen labor/gyakszi volt?
2012. aug. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!