Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 1. megbuktam a forgalmi...

Hencsi005 kérdése:

Ha 1. megbuktam a forgalmi vizsgán piros lámpa miatt 2. vizsgán szigorubbak lesznek?

Figyelt kérdés

Àthajtottam a sàrga làmpàn ès màr pirosra vàltott mikor kanyarodtam.

Sajnos az elöttem.lèvő autòt nèztem bem tudom mièrt.Szèpen mentem utànna.Most attòl fèlek hogy a 2.vizsgàn szigorubbak lesznek mert ekkora szabàlysèrtèst követtem el.

Hàt jò okos vagyok most ùgy èrzem egy nyomi vagyok le kellene lőni:(((((


2017. aug. 10. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek szigorúbbak.
2017. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha másik vizsgabiztoshoz kerülsz akkor senki nem fogja tudni hogy előző vizsgán miért buktál meg! Én 3x voltam vizsgázni, mind a 3 alkalommal másik vizsgabiztos volt.

Az ottani teljesítményed értékelik, nem az előző vizsgát fogják kielemzni nyugi!

N

2017. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*kielemezni.

Sok sikert!

2017. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remèlem a 2.jobb lesz nem fogom tùl stresszelni mert az sem tesz jòt.

Szerintetek hogy csinàljam hogy nem izguljak egyszerüen ott van a hàtam mögött a VB ès teljesen berezelek.

2017. aug. 10. 17:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Valami tipp hogy ne gondoljak arra hogy most ez egy vizsga???
2017. aug. 10. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Legalább harmadszor kérdezed. Kezdek aggódni érted.
2017. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre nagyon jó lehet a meditáció. Ülj le egy csöndes sarokban és képeld el a szituációt, amitől félsz. Egészen addig gyakorold, amíg képzeletben nem érzed azt, hogy nyugodt vagy és uralod a helyzetet
2017. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja telejes ra vagyok parazva.De abba hagyom a hulyesegemet. Oda megyek es vezetek.Ennyi...

Allandoan ezen jar az eszem.Eleg most mar:))))Mikor beulok arra fogok gondolni fuvarozok valakit.....:)

Koszi a valaszaitokat

2017. aug. 11. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!