Mi is ez a Neptun?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez a Neptun honnan tudom meg a jelszót a kódot,és mikor tudom majd felvenni a tantárgyakat és az óráimat? Sajnálom ha hülye kérdés de nagyon nem értem ezt,Most kell felvenni a tantárgyakat vagy a gólyahét alatt? Honnan tudom meg milyen óráim vannak?
2017. aug. 10. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell regisztrálnod. Én úgy tudtam regisztrálni, hogy kérte az adataimat, amiket a Felviből vett át a rendszer, és ezután adott egy kódot, én pedig be tudtam állítani a jelszót. Már láthatod a meghirdetett kurzusokat, de még nem tudod felvenni őket, idővel elvileg az is láthatóvá válik, hogy mikor lesz lehetséges a felvétel. Az én egyetemem tájékoztatójában az szerepelt, hogy nagyjából tanítás előtt két héttel tudok majd kurzusokat felvenni. A kari tájékoztatóban én találtam mintatervet is, ami megszabja, hogy összesen miből mennyi kell majd a diplomához. A Neptun is listázza, hogy mi az, amit kötelezően fel kell venned, és mi az, ami szabadon vagy kötelezően választható.
2017. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúúú nagyon szépen köszönöm még annyi lenne,hogy hol kell regisztrálni?
2017. aug. 11. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Én simán tudtam az oldalon.
2017. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha SZTE (más egyetemeknél általában küldik a kódot, itt viszont regisztrálni kell), akkor itt tudsz regisztrálni.

2017. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!