Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ajánlani Budapest...

Tudtok nekem ajánlani Budapesten egy jó autósiskolát?

Figyelt kérdés

Nem ismerek még sok embert Pesten, akinek jogsija van. Szerintetek hova érdemes menni, ahol nem pénzéhesek. jól megtanítanak vezetni, és lehet e-learningben tanulni a KRESZ-t.

Már nézegettem a google-n is. Esetleg járt valaki a Talentum Autósiskolában? Tényleg olyan jó?

Megnézem még a többi kérdést is, de ha van időtök, akkor válaszoljatok. :)



2017. aug. 11. 20:45
 1/1 anonim válasza:
Szia, a barátnőm most csinálja a jogsit a Likedrive sulinál. AZért választotta őket, mert a Forbes magazin csinált egy kutatást, hogy melyik suli a legjonn ár-érték arányban, és ők lettek bp-en az elsők. Most kezdett vezetni, Jónás István az oktatója, és nagyon elégedett (azóta csak a vezetésórákról áradozik, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen jó lesz) :D Pedig elég kritikus csaj :)))))
2017. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!