Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyi egy átlagos kollégium felvételi pontszám az ELTE-n?

Programtervező informatikus szakra jutottam be, jelentkeztem kollégiumba is. Eddig úgy mutatja a Neptun, hogy 57 pontom van. Az soknak számít, elég?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pontszám, kollégium, ELTE

08-13 03:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Elkonyvelheted hogy bent vagy. Nem tudom iden mennyien jelentkeztek, meg mennyire volt sz*r az erettsegi de tavaly spec 36 volt a ponthatar :)

Udv, egy felsobb eves

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 08-13 11:01 Privát üzenet
57 ponttal már megnyugodhatsz, nekem 48 van de én sem aggódok nagyon, jó eséllyel bent vagyok én is, te pedig még annál is simábban.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 08-13 15:27 Privát üzenet
megkérdezhetem, hogy a kolis pontokat ti hol látjátok a neptunban?:/

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 08-14 06:22 Privát üzenet
Ügyintézés->Kérvények->Leadott kérvények ott van egy felkiáltó jel, ha arra ráviszed az egér mutatót kiírja a pontszámot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 08-14 10:20 Privát üzenet
Köszönöm!!!! C:

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 08-14 13:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debreceni egytem agrárjára vettek föl. Melyik kollégiumokat érdemesebb választani?
A Debreceni Egyetemre idén bejutott hallgatók számára a kollégiumba való felvételkor figyelembe veszik a felvételi pontokat is vagy csak a szociális pontokat?
Szerintetek felvesznek a Corvinus kollégiumába, ha 130km-re lakok Pesttől és a felvételi pontom 434 lett?
Középiskolai kollégium jelentkezés? (Bp. )
Pótfelvételi eljárás során hogyan tudok kollégiumot igényelni? Lehet egyáltalán?
PTE-n mennyire nehéz bekerülni a koliba?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu