Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menni fog a német emelt...

Menni fog a német emelt érettségi? 18/l

Figyelt kérdés
Halasztok egy évet.Idén a középszintű németem 65% lett,mert szóbelin leblokkoltam.Heti 1x fogok némettanárhoz járni ebben az egy évben majd.Májusban van esélyem 70-75%-ra megírni az emeltet?

2017. aug. 14. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak némettanárnál fogod gyakorolni a németet, akkor nem biztos. Minden hozzáállás kérdése
2017. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Van.
2017. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozd el magad; és akkor úgy meglátod, hogy mennyit tudsz kihozni belőle. Amúgy én sose tanultam németet, de kapcsolj rá! Amúgy én nemtom valami 7 év kihagyással, hetente egyszer egy párorás angolozásra eljártam, felét néha kihagytam. Na szóval így én 37%-ra tudtam az emelt angolt, annak idején a közép 70% lett. Amúgy felvettek, ahova akartam, de sajnos akkor nemtom, talán tartottam attól, hogy valami olyat hallottam, hogy 40000Ft a nyelvvizsga, annyim meg nem volt , és ezért bele se mentem, nem gazdag a család. Egyébként szerintem akkor meg tudtam volna csinálni a nyelvvizsgát. Egyébként fölvettek, ahova menni vágytam.
2017. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha odateszed magad, akkor röhögve sikerülni fog. Egy év alatt irtó sokat lehet tanulni. Csinálgasd az előző érettségik feladatait (én például kifejezetten szerettem megoldani őket :D), hallgass német zenét, nézz német filmeket, olvass németül (így minden megerőltetés nélkül tanulhatsz). Én most májusban érettségiztem, és szerintem nem a tanár a tanulás kulcsa, hanem a te hozzáállásod. Ha simán heti egyszer eljársz egy órára, de ezen kívül semmit nem adsz bele, akkor nem biztos, hogy sikerül.
2017. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!