Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "B" Kategóriás kresz vizsgáról...

Réka321 kérdése:

"B" Kategóriás kresz vizsgáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sokat változott a szakoe.hu kérdésekhez képest?

Nagyon nehéz átmenni rajta?



2017. aug. 16. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég sokat . Autós iskolában 5000 forint a gyakorló program Cd-n én azon gyakoroltam meg be jártam a kresz oktatásra és elsőre sikerült a kresz vizsgám . Most a vezetésnél tartok .
2017. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én a szakoe.hu-n gyakoroltam és a Kresz Teszt. Net oldalán. És 3 hétig jártam tanfolyamra. Ez elég ahhoz hogy átmenjek?
2017. aug. 17. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most aug. 15-én vizsgáztam, szóval frissek az élményeim. :)

Én a kresztanulasotthon.hu-n tanultam, ott a kérdések 80%-a megegyezett a vizsgakérdésekkel, volt pár mondjuk, ami tök ismeretlen volt élesben. A program tananyag nélkül 2500 forint.

Amúgy tanfolyamra én se jártam, kb. 2 hetet készültem, minden nap egy kicsit. Utolsó napokban azért többet. :)

Szerintem ha az ottani 55 kérdéses tesztsorokat meg tudod írni átlagban 70 pont körül, akkor azért sanszosan átmész.Nem nehéz amúgy, a mozgóképes kérdéseknél mondjuk készülj arra, hogy baromi rossz minőségűek a képek és nem is tudod kinagyítani meg beletekerni.

Szerintem amúgy mások a szakoe-s kérdések (egyik barátom elsőre onnan tanult és nem ment át), de én tényleg azt nem ismerem, szóval nem akarok hülyeséget mondani.

2017. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos nekem se sikerült azzal az oldallal átmennem. Majd 30-án megyek újból
2017. aug. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!