Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség nem tudom milyen...

Segítség nem tudom milyen egyetemre menjek? :' (

Figyelt kérdés

Elegem van. Évek óta ez megy egyszerűen nem tudok dönteni. 5 éve szenvedek ezzel és nem jutok jó megoldásra. Azóta kétszer is belekezdtem egy szakba de megbuktam a saját hülyeségem miatt.


Fontos lenne nekem,hogy meg lehessen élni a fizetésből szóval 80ezres havi fizuért nem akarok éveket pazarolni az egyetemen. Legyen heti 1 napom dolgozni mellette de nem létszükség. Biosz tagozatos voltam gimiben így inkább a biosz-kémia és a reál tárgyak érdekelnek.


2017. aug. 18. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Azért az nem semmi, hogy már 5 éve ezen vacilálsz...

"saját hülyeséged miatt"... sokat elárul..


Na de a témát illetően, szépen belépsz a felvire és elkezded böngészni azokat a szakokat, ahova biosz és/vagy kémia kell, matek, stb.


Ha egyik sem tetszik, akkor meg szimplán másfelé is nézelődni kell. Nem csak az egyetem, de az OKJ is létezik.

2017. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerészet, vegyészmérnöki?
2017. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána, hogy milyen szakok vannak, amihez biológia és/vagy kémia kell (vegyészmérnök, biológus, biomérnök, gyógyszerész, orvos, gyógytornász, dietetikus, esetleg mezőgazdaság, élelmiszermérnök stb.). Azt is nézd meg, hogy a kiválasztott szakok közül melyik indul a közeledben, ha nem akarsz koliba menni. Azt válaszd, amelyiket szívesen csinálnád egész életedben.
2017. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!