ELTE kollégium jó?

Figyelt kérdés
A Kerekes Úti Kollégiumba nyertem idén felvételt. Tud róla esetleg valaki valamit? Milyen a kollégium felszereltsége? Mikyen a társaság?

2017. aug. 18. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ott laktam. Iden inkabb alberlstbe megyek :) a tavalyi ev elso fele kritikan aluli volt, nem is mikor ideig oraig nincs melegviz meg futes.... nem is az zavart hogy mosni szeretnek, es a portan ramkiabaltak hogy nincs mosozseton. Meg az sem zsvart, hogy beragadtam a liftbe eskuszom. De mikor hetente jottek a mi emeletunkre poloskairtasra na ottttt kiakadtam. A 9-10 emeltre ne koltozz probalj meg lejjebb mert ejszaka vagy igy unblock a deneverek soman bemennek. Engem idegesitett hogy a kollegium masik fele munkasszallo es akarva akaratlanul olyan arcokkal futottam ossze akikkel nem kellett volna.... kozlekedes. Szempontjabol jo helyen van, vasarlas szempontjabol szinten, kozel a beke ter, onnan nem messze villamossal meg a lehel piac is. Az internet.... haaaaat... hagyjuk:D valaki azt mondta most kiepitettek a wifi halozatot, gyakorlatilag nem tudom eddig csak vezetekes net volt
2017. aug. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Engem is oda vettek fel. Csak kibírjuk valahogy. :D
2017. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Imadkozom ertetek!
2017. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!