Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollégistának lenni?

Milyen kollégistának lenni?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést láttam,de azok elég régiek,engem frissebb tapasztalok érdekelnének.

Kb.410(busszal 7-800) km-re szeretnék iskolába menni,valószínüleg csak olyan iskolákat fogok megjelölni.Milyen,ha épp kifogsz egy p*csát szobatársnak?(mostanába ez elég gyakori)Milyen hétvégen benntmaradni,általában akkor milyen szabályok vannak?Nehezen tudnám megoldani a hazajárást,ugyanis 8 óra az út busszal,tehát felesleges lenne,a szüleim pedig nem tudnak annyit jönni értem minden héten.

Meg úgy általánosan tudnátok kicsit mesélni róla?Előre is köszi a választ.



2017. aug. 15. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*valószínűleg csak olyan iskolákat fogok megjelölni,amik abban a városban vannak.
2017. aug. 15. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy gimnazista leszel?
2017. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gimnazista.
2017. aug. 16. 01:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is most megyek először (középiskolai) kollégiumba, szóval még nem tudok mit mesélni... De el kell, hogy szomorítsalak, mert ahova én megyek (és azokban is így volt, amiket megnéztünk) nem lehet bennmaradni hétvégére. Csak kivételes alkalmakkor (pl: verseny, szombati tanítás, havazás miatt nem tudsz hazamenni stb.). De neked legyen szerencséd, és engedjék meg, hogy bentmaradhass;)
2017. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem,hogy maradhatok,mert tényleg nagyon macerás lenne hazamenni.Fel kellene mennem vonattal Pestre,ahol az egyik megállóból át kell sétálnom egy messzebbi megállóba(sosem voltam se Kelenföldön,se a Nyugatiba),onnan Győrbe,onnan meg rendesen mehetek haza,kb hajnali egykor.Hát remélem maradhatok:/
2017. aug. 19. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bent lehet maradni hétvégére is.Én nagyon szeretem a kolis életet most leszek 11.es Miskolcon.Ketten vagyunk egy szobában(régebben többen,de lehet újra többen leszünk).A szobatársammal nagyon jól kijövünk,szóval ha hozzánk valami p*csát beraknának ha nem alkalmazkodik hozzánk,otthagy minket.Ennyi.

Egyébként ha többen vagytok egy szobában ez hasonló elven működik

2017. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó, Miskolcon belül melyik koliban vagy?
2017. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teleki :D
2017. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!