Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lehet diákigazolványt...

Mikor lehet diákigazolványt igényelni?

Figyelt kérdés

Csak beiratkozás után, vagy már most is lehet?

Azt tudom, hogy NEK azonosító kell hozzá, amit kormányablakban lehet igényelni. Szóval ezt most is megtehetem vagy csak beiratkozás után majd?



2017. aug. 18. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
NEK lapot bármikor igényelhetsz, annak nincs köze az iskoládhoz.
2017. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha minél hamarabb intézed, mert kb. 1 hónap még kiküldik.
2017. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a Neptun rendszeren keresztül mikor folytathatom az igénylést? Amint megvan ez a NEK azonosító? Mert több helyen is olvastam, hogy beiratkozás után lehet megkezdeni az igénylést, csak egyik sem írta hogy most az igazolványét vagy miét.
2017. aug. 18. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetemtől függ. Én már most igényelhettem a Neptunban, de valahol meg csak a beiratkozásra lehet vinni a NEK-azonosítót tartalmazó lapot. Viszont Szegeden például, úgy tudom, hogy a Modulo segítségével lehet igényelni, ami a SZTE sajátsága.
2017. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, SZTE-n Moduloval kell igényelni, beiratkozás UTÁN, tehát előtte nem lehet... szerencsémre, még jó a diákom október 31.-ig.
2017. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem az SZTE-re megyek.

Akkor megpróbálok most igényelni, maximum majd nem fogja engedni...

2017. aug. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!