Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lenne a kér hogy tapasztala...

Az lenne a kér hogy tapasztalatok alapján hol jobb a katonai kiképzés Tatán vagy Szentendrén állitolag Tatán jobb mi ebben az igazság tapasztalatokra lennék kiváncsi összehasonlítva?

Figyelt kérdés
köszi nagy segitség lenne ,ja és kérlek tényleg fontos lenne ne hurtogjatok le nekem mer sokan mondják nem nekem pl nem mindegy hogy hol jobb köszi

2017. aug. 18. 22:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Javitásként irom mer eléggé elirtam bocs:köszi nagy segitség lenne válaszaitok ,ja és kérlek tényleg fontos lenne nekem segitségetek tapasztalataitok,mer sokan mondják hogy állitólag jobb Tata,mer nekem pl nem mindegy hogy hol jobb köszi szépen ja és persze gondolom hogy nem leánynevelde csak azér kérdezem mer azt mondták hogy jobb de több ember tapasztalata nagyobb segitség mégegyszer köszi
2017. aug. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!