Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok megbukni pótvizsgán...

Nem akarok megbukni pótvizsgán? Help pls

Figyelt kérdés
Helló nem akarok megbukni mert annyira szeretem az osztályokat, jól el vagyok Velük.. 28.-án pótvizsga matekból, szóval Félek, hogy elveszítem őket.. Úgy érzem tudom ezt a 10.-es matek anyagot, aztán kitudja mi lesz. Valaki volt már ilyen vizsgán, könnyen atengednek? Légyszi írjátok sok sok élményt ezzel kapcsolatban. Nem akarom otthagyni az osztályt...nagyon nem. Most is meg mindig így éjszakánként, emiatt idegeskedek. Belegondolok mennyi mindent csináltunk együtt áhh magam alatt lennék ha nem mehetnék 11.-be. Vesszőhibakért Bocsi, csak ideges vagyok és annyira nem érdekel most az.😃
2017. aug. 18. 23:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Hosszú sztorikat is szívesen olvasnék, hogy ti, hogy készültetek, mi lett az eredmény.. Tanar jófej volt-e veletek vizsgán? Segitett-e a pótvizsgán mikor írtad az irasbelit?(na ez kifezetten erdekel) nem merem ezt megkérdezni tole h segit e😃
2017. aug. 18. 23:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is, ne idegeskedj, tanulj! Van 10 napod! Egy jó matekos osztálytársad is megkérheted vagy keress egy tanárt (talán elvállal még). Függvény táblázattal ismerkedj!

Nincs tapasztalatom, de hallomásból, ha latja rajtad a tanár, hogy készültél atenged! Ha azt latja, hogy leszartad, akkor megbuktat, ilyenről is hallottam.

2017. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem koszi. Igazából nem segített nekem senki egy anyagot mondott el tesóm de semmi tobb. Tanárhoz se jarok, de azthiszem egy 3het eleg volt átvenni asszem julius 21. Atvettem mindent azóta gyakorlok es perfektul megy minden csak azert most utolsó egy het es van egy kis vizsgadrukk. Szóbeli tételeket még tanulni kell mert felét kb tudom többit csak úgy szakszavakkal el tudom mondani szóval szerintem az is eleg, lenyeg h tudjam h mirol beszelek szóbelin. Nem kell ezer deffiniciot bemagolni es semmit nem értek lenyeg h értsem amit csinálok.. Persze ez csak az én véleményem aztán lehet meglepetés ér a vizsgán na de remelem átmegyek.
2017. aug. 19. 00:40
 4/9 anonim ***** válasza:
A tanárok, ha látják, hogy készültél biztos adnak esélyt, ne izgulj! És majd írd meg, hogy sikerült!
2017. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát Köszi a valaszt majd megírom 😁 meg ha van még itt olyan aki most vizsgazik az írhat ide mindenfélét ne rakjatok új kérdést 😃 biztathatjuk egymast☺
2017. aug. 19. 20:20
 6/9 anonim válasza:

Régen nekem is volt pótvizsgám.

Az a tapasztalat hogy a tanárok direkt nem arra hajtanak hogy meghúzanak. Ha egy kicsit is látják rajtad hogy készültél és nem leszartad akkor nem lesz gond :)

2017. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nagy000 válasza:

28-án én is matekból pótvizsgázok.(sajnos)

Remélem sikerül mind 2-őnknek

Sok sikert!

2017. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!😊
2017. aug. 23. 22:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Átmentem!!!!😊
2017. aug. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!