Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mostani osztályomban szoktak...

A mostani osztályomban szoktak szívatni néha, de most év végén megbuktam. Át akarok menni a pótvizsgán de nem akarok ugyanabba az osztályba tovább járni, bár anyám erőlteti. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Anyámnak fontos az érettségi és a szakma, mindig azt hajtja. Én viszont nem érzem magam jól az osztályba, sokszor piszkálnak, tök szar az egész. Viszont muteromék azt mondják, hogy máshol is ugyan olyan lesz, mindenhol lesznek szemetek. Nem érzem magam annak a "tipikus szerencsétlennek", általában nem is hagyom magam, de azért mondják a magukét, a hülyeségüket, már elegem van. Tök depis voltam egész évbe... Ha átmennék pótvizsgán se akarnék tovább abba az osztályba járni... Szerintetek máshol is ez lenne a helyzet? Az összes volt, (általános) osztálytársamtól és a haveroktól is azt hallom, hogy tök jól érzik magukat, nincs is hasonló gondjuk. Lehet, hogy csak az én osztályomba vannak ilyen nagyképű f**zfejek? Már nem tudok mire gondolni... Ráadásul a szakma se érdekel, egyszerűen az egész iskola se... 9.-es vagyok egyébként. Szerintetek mit kéne csinálni? Átmenni másik suliba? Csak az a baj, hogy igazából semmilyen szakma nem érdekel... Tudom, tini vagyok, de akkor is... 16/f

2015. aug. 16. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Megpróbálhatod átkéretni magad egy másik osztályba, de ne biztos, hogy meg fogják engedni.

Esetleg gimnáziumba mehetnél, de ott a közismereti anyag nehezebb. Lehet, hogy felvételizned is kellene; ha megbuktál, akkor biztos, hogy felvételiztetni fognak.

2015. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velem teljesem ugyanez van. Azzal a kivétellel, hogy engem nem piszkálnak és lány vagyok. Rühellem az osztályomat, mindenki gyökér ráadásul a tanárokat sem bírom. Mondtam anyámnak, hogy irasson át másik suliba de nem teszi. Úgyhogy kénytelen vagyok itt végigszenvedni még ezt a 3 évet (ha nem megyek át a pótvizsgán akkor 4). Egyébként hova jársz suliba?
2015. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mechatronikára járok, vagy mire gondolsz? :)
2015. aug. 18. 15:28
 4/5 anonim válasza:
44%
Arra gondolok, hogy melyik suliba jársz:)
2015. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. válasza:
Én már csak azért is át akarok menni a matek pótvizsgán, mert nagyon jó osztályom van, nem akarom otthagyni. Most vagy maradsz a mostani iskoládban a gyökerekkel, vagy átmész máshova, ezt neked kell eldöntened. Azt is megtehetnéd, hogy megbuksz, így biztosan el tudod hagyni a mostani osztályod, de ezt ne tedd, az életedből baxnál el egy évet. Most menj át a vizsgán először. Szintén 16/f.
2015. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!