Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S, valaki segítene az...

S. O. S, valaki segítene az egyetemi pénzügyi elszámoltatás miatt? Sűrgős lenne!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én még a hónap elején szinte az elsők között jelentkeztem a szeptember első hetében lévő gólyatáborra, melyről kaptam hivatalos visszaigazolást is. Ám tegnap jött egy levél a pótjelentkezés lehetőségéről is, mely vasárnapig tart. Ezzel nem is lenne gond, csak az a baj, hogy azt az 5000 Ft-t (korábbi gondolatom ellenére) nem készpénzben, hanem banki úton kell befizetni, csakhogy én nem kaptam a Neptunon üzenetet a befizetés módjáról és még nincs gyűjtőszámlám, melyre utalni kellene a pénzt.

A kérdés azt, hogy ilyenkor mi a teendő?

Nekem kell igényelni gyűjtőszámlát vagy azt majd az egyetem küld nekem?

Ha jogilag van már visszaigazolásom arról, hogy megkapták az adatomat és elvileg mehetek, de még nem fizettem be a pénzt, akkor ugye ettől függetlenül elmehetek a gólyatáborba, ugye?



#Neptun #gyűjtőszámlaszám
2017. aug. 19. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban a gólyatábor szervezőit keresd, mert ha nem fizeted be nem biztos, hogy mehetsz.

Gyűjtőszámlát meg nem neked kell igényelni, nem is lesz ilyened. Ez az egyetemnek van amire a mindenféle utalások érkeznek. Az egyetemnek van egy számlaszáma amire kell utalni a pénzt. Belépsz a bankod oldalára és onnan kell utalni az egyetem számlájára, általában a közleménybe kell írni a neptun kódot hogy tudják, hogy te utaltad. Az utalás módja fenn szokott lenni a neptun főoldalán (mielőtt belépsz ott a híreknél) vagy az egyetem weboldalán. De ha írsz a gólyatábor szervezőknek tudnak segíteni hova és hogyan utald.

2017. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már józanabb lettem mert azt írták hogy ha a a jelentkezésen túl vagyok akkor már nem kell aggódnom, a többiről az egyetem gondoskodik majd.
2017. aug. 19. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!