Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet jelentkezni a...

Hol lehet jelentkezni a 2017-es októberi érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Láttam, az oktatas.hu-n, hogy szeptember 5-ig lehet jelentkezni az októberi vizsgákra, azt viszint nem láttam, hogy hanyadikától, és hol lehet ezt megtenni? mivel az a régi iskolán nem indít felsőfokú érettségit ebben az időszakban ebből a tantárgyból ezért ott nem tudom elintézni.


Köszi



2017. aug. 19. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem felsőfokú, hanem emelt szintű... Másrészt, ha az iskolád indítana is, akkor sem jelentkezhetnél, mivel az emelt szintű érettségire központilag szórják ki az embereket (megelőzendő, hogy valaki törvénytelen előnyhöz jusson, mivel ha ismerős tanároknál vizsgázik, fennáll ennek lehetősége). A jelentkezés feltételeit az Oktatási Hivatal honlapján találod meg.
2017. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ott tettem le az emelt szintű érettségimet :D azért mondtam, mert emelt szintű vizsgaközpont volt, más tanárokkal :)
2017. aug. 19. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
csak szeretnék rajta javítani, mert nem sikerült úgy ahogy szerettem volna.
2017. aug. 19. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Aug. végétől
2018. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ünnep után
2018. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!