Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban nem fogadtam el a...

Neptunban nem fogadtam el a jegyemet, pedig el akartam ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Jeles értékelést kaptam az egyik tárgyamra, de a tanár olyan későn írta be, hogy már vizsgaidőszaknak is lassan vége volt én pedig nem figyeltem a Neptunt és nem fogadtam el a jegyemet és most meg már mikor beléptem tegnap a tárgyfelvétel miatt jött az értsítés, hogy rendelkezzek felőle, de mikor el akarom fogadni kiírja a rendsze, hogy lezárult a félév. Ilyenkor mit kéne tegyek várjam meg a félév kezdést és akkor intézkedjek a Tanulmányi osztályon vagy a tanárnál, vagy mi történik ilyenkor? Újra kell teljesítenem a tárgyat? Válszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 22. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam, hogy el kell fogadni. Szerintem beszélj még most a TO-val, ök bele tudnak nyulni a neptunba akkor is mikor más már nem. Következö félévben sem hiszem, hogy engedné neked, hiszen akkor is lezárult már az a félév.

TO gondolom el tudja fogadni (bár lehet fizetned kell) de ha nem, akkor beszélj a tanárral, hogy felveszed a tárgyat megint, de legyen szives ugy venni a félévedet, hogy már elvégezted, és félév végén irja be megint a jegyet. Nálunk volt egy ilyen hallgato, bár más volt a sztori hozzá, de tanár beirta neki és nem is kellett orára járnia mellette.

2017. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!