Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A beiratkozási/bejelentkezési...

A beiratkozási/bejelentkezési kérelmet meddig kell leadni Neptunban? (ELTE)

Figyelt kérdés

Mivel még nem igényeltem adóazonosító jelet, és nincs meg a magyar állampolgárságom nem adtam le a bejelentkezési kérvényt. Erre mennyi a határidő?


Itt egy képernyőkép: [link]



2017. aug. 13. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Targyfelveteli hatarido elott nagyon jo lenne megcsinalni... maskepp targyakat sem tudsz felvenni, szoval nem jarhataz orakra. de a beiratkozasi csomagodhoz is kell az adokartya bar IKn nem tudom mikor lesz a beiratkozas, de ha jol tudom, ott eleg csak egy papir rola hogy mar igenyelted es megkapod rola a papirt is aztan az eleg lesz beiratkozashoz, a beiratkozasi papiron meg kitoltod tollal. De jobb lenne minel elobb ki fogsz futni az idool
2017. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy nem gond, ha a szeptember 4-i beiratkozásig nem lesz meg az adóazonosító jel, csak írjak emailt, hogy folyamatban van. Akkor ha nekem hiányoznak az adatok, adjam le így is a kérvényt?


így néz ki jelenleg: [link]

2017. aug. 13. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

En igy nem adnam le. Kapasbol amit latok hogy hianyzik:

Tartozkodasi engedely

Oktatasi azonosito

Tajszam (bat gondolom kulfoldi hallgstokent ez sincs szoval itt nem tudom megmondani ez mennyire gond)

Bankszamlaszam


Ezek mind mind kellenek a neptunba , igy adatok nelkul eleg nehezkesen fog menni a dolog meg a lebonyolitas sajnos

2017. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
TAJ szám az nincs nem magyar állampolgároknak, azt mondták azzal sem lesz gond. Írtam nekik email aztán meglátjuk.
2017. aug. 13. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Kaptál választ? (engem is érdekelne)
2017. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Emailt írtam, és azt válaszolták bármikor a személyes jelentkezés előtt, mivel az fog kellenni oda.
2017. aug. 19. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát leadhatod így hiányosan a kérvényt?
2017. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kaptunk ma emailt ezt illetően. Igen, legvégső esetben beírod kézzel ami hiányzik.
2017. aug. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!