Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az érettségi írásbelim...

Ha az érettségi írásbelim 4-es (65%) os lett és ha nem tanulok semmit a szóbelire csak oda megyek és közlöm, hogy nem tanultam semmit akkor is megvan a kettes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:37
 1/5 anonim válasza:
Ha jól tudom az ösz pontszámot nézik...
2010. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőből meg kell lennie a 10%-nak.

Tehát ha odamész és azt mondod nem tudsz semmit, akkor az bukta.


De miért félsz ettől? Az érettségi nem valami nehéz. Főleg hogy az írásbelit tudtad, akkor szóbelin is tudni fogsz.

2010. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem félek tőle csak nem érdekel és felvételin ezt a tantárgyat nem fogják nézni. de akkor ezek szerint rá kell szánjam magamat a tanulásra :(
2010. máj. 25. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb szóbeli -középszintent- általában 50 pontos. Ennek a 10%-át meg kell szerezni ahhoz, hogy ne bukj meg. Szerintem ha egy árva füzetet nem nyitsz ki, akkor is össze tudnál szedni 5 pontot. De felelősséget nem vállalok eme kijelentésemre!!
2010. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is össze tudsz szedni akkor is 10%-ot, ha nem nézel bele a tételbe.. Olyan nagy dobra verik, hogy csak na, közben meg akinek vagy egy kis gógyia átmegy.

Egy most érettségiző lány

2010. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!