Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az első OKJ-s képzés ingyen...

Az első OKJ-s képzés ingyen van ha nincs szakmám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Ebben a tanévben fogok érettségizni, és most nyáron egy sírköves cégnél dolgoztam aminek köszönhetően megtetszett nekem ez a munka.. Sima gimnáziumba járok és utána kerestem a képzéseknek, de legközelebb Pécsen találtam egy OKJ-s képzést.. Úgy tudom, hogy az első szakma ingyen van de a hirdetés oldalán az oktatásnak díja van..

Az volna a kérdésem, hogyha érettségi után jelentkezem a képzésre akkor nekem ez ingyenes avagy fizetős!?

Válaszolat előre is köszönön!!!



2017. aug. 23. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden OKJ ingyenes, hiába nincs még szakmád. Van ami alapból csak fizetős formában indul. Ha azt írja, hogy van díja akkor fizetős képzés meglévő szakmától, kortól mindentől függetlenül.
2017. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak az iskolarendszerű OKJ az ingyenes, a tanfolyam szerű nem. Valószínűleg a tiéd az utóbbi lesz, ez fizetős mindenkinek
2017. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!