Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kinyomtatni a...

Hogyan kell kinyomtatni a beiratkozási lapot a Neptunról?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves és még nem vagyok annyira tisztában a dolgokkal.

Nekem az egyik mentorom azt mondta, hogy be kell menni az Információs menüpontra és ott az Általános Nyomtatványokra kell kattintani. Ott ráakartam kattintani a beiratkozási lapokra, de ott csak annyit ír, hogy "csak a regisztrációs lap után nyomtatható, ahhoz pedig előbb be kell mennem az Ügyintézés menün belül a beiratkozás/bejelentkezés menüpontba.

Ott volt egy dokumentum melynél eljutottam odáig, hogy "kérvény leadása" de annál tovább nem mentem tovább mert nem akartam (esetleges) hülyeséget csinálni.


Tudna nekem valaki ebben segíteni?

Sűrgős lenne!



2017. aug. 28. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Még az érdekelne, hogy nekünk beiratkozási elvárásként leírták azt is, hogy kell egy "nyilatkozat az állami támogatással korábban igényben vett félévről is.


Ugye ez nem vonatkozik még rám, ha most kezdem az egyetemet?

2017. aug. 28. 11:55
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Sokat segítene, ha leírnád, melyik egyetemről van szó. Egyébként nem fogsz hülyeséget csinálni, az Ügyintézésen belül a Beiratkozásnál be kell iratkoznod az első félévedre. Tehát nyilatkoznod kell arról, hogy neked aktív féléved lesz, ezt adod le, mint kérvényt. Amíg ezt nem teszed meg, addig semmit sem tudsz intézni a Neptunon (tárgyakat felvenni, letölteni ezt a beiratkozási lapot stb...).
2017. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ELTE-BTK
2017. aug. 28. 12:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugye nem vonatkozik az rám, hogy nyilatkozat az állami támogatással korábban igénybe vett félévről elvárási követelmény, ha csak most kezdem az egyetemet?
2017. aug. 28. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó az úgy
2018. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!