Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megérné napi 5 órát utazni az...

Megérné napi 5 órát utazni az egyetemre?

Figyelt kérdés

Megérné napi 5 órát feljárni Budapestre, ahol elméletileg valamivel színvonalasabb oktatás lenne, vagy ugyan annak az iskolának a vidéki kirendeltségére menjek? Nem tudom ennyi utazás mellett mennyi idő maradna tanulásra illetve

közösségi életre...


2017. aug. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium vagy albérlet fel sem merült? 5 óra nagyon sok. Mi van, ha este 8-ig bent vagy, aztán másnap reggel 8-kor kezdődik az első?
2017. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kollégiumot elutasították, elbérletet nem engedhetjük meg.
2017. aug. 28. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Nem tudnál tanulni, és nem tudnál aludni sem eleget.
2017. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Túl sok felesleges energia menne el (amit vidéki egyetemmel a szakmai fejlődésedbe is fektethetsz - így még előnybe is lennél).
2017. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
5 óra kizárt. Az brutális. Bérelj szobát.
2017. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én napi 3 órát utazok és ezt is soknak érzem, nagyon fárasztó a tömegközlekedés, mindig megfájdul tőle/rajta a fejem. Arról nem beszélve, hogy mindig imádkozom, nehogy este 8-ig legyen valamelyik órám, mert akkor kb este 11-re érnék haza... Mellesleg én pesti egyetemre járok, de nem érzem a színvonalat. Ha lenne ugyanez a képzés a közelben, inkább arra járnék.
2017. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!