Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Idén nem vettek fel egyetemre ,ezért beiratkoztam egy okjs képzésre Pestre ahol kollégista lennék . De eléggé elbizonytalanodtam , egyrészt az iskoláròl is egyre több negativat hallok/olvasok másrészt félek nem fogom bìrni a kollégiumot( a bezártságot ,tanulòszoba stb) Ősszel megyek emeltezni s azon is gondolkodtam ,hogy addig itthon maradok s utána elmegyek valami felnőttképzésre egy hozzám közelebb levő városba.

Ti mit tennétek a helyembe?Mennétek vagy maradnátok? Esetleg volt valaki hasonlò helyzetben ?

19/L



2017. aug. 29. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s képzéssel van valami terved, fogod tudni használni a későbbiekben? Ha csak azért kezdenéd el, hogy csinálj valamit, akkor hagyd. Maradj otthon, keress valami munkát erre az évre, akár részmunkaidőset, feküdj rá az érettségire, akár nyelvvizsgára. És jövőre megpróbálod megint az egyetemet.
2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!