Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó beküldési határidő?

Utolsó beküldési határidő?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: Idén érettségizem,de a plusz pontokért még az utolsó pillanatra besűrítettem a német középfokú nyelv vizsgát.Szóval ki mit tud...mikor van az utolsó határidő az ilyen plusz pontokat jelenető dokumentumot beküldeni?Mert én kettőt találtam: júni 2 és júli 8...Melyik a jó?Szóval most nyelv vizsgázok, még érettségi előtt,akkor azt még beküldhetem úgy,hogy elfogadják???Sürgős lenne!!! Várom a segítő szavakat!!!
2010. máj. 25. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Július 8. De a nyelvvizsgázni egyben van. Mellesleg megírtad már a vizsgát? Ha nem, sajna nem fogják már elfogadni.
2010. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. Nem még nem,majd júni 10körül megyek vizsgázni.Vagy mire gondolsz?Mert ha 10. körül csinálom meg és 1 hét múlva eredmény,aztán utána rögtön elküldöm akkor szerintem simán beér a központba.Vagy nem?Vagy hogy működik ez igazából?
2010. máj. 25. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:

nem az eredmény a lényeg, hanem a bizonyítvány. De

1: kizárt, hogy 1 hét alatt kijavítják

2: esélyed nincs ennyi idő alatt bizonyítványt is kapni

szóval szerintem ezért te már nem kapsz plusz pontot

2010. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amiket most olvastam ott voltam olyanok,amiket rögtön kijavítottak utána a szóbali részt is rögtön pontozás után értékelték és összesítve papírt adtak róla.Vagy nem jól értelmeztem?Mert ilyennek sztem sikerülne még.
2010. máj. 25. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
melyik nyelvizsgánál olvastad? ilyenről még életembe nem halottam, hogy rögtön kijavították. A szóbeli részét aznap megtudhatod, a magnót és az írásbelit kb 1 hónap alatt javítják ki. + 1 hónap mire kiküldik a bizonyítványt. ilyen összesített lapot már nem fogadnak el, csak a bizonyítvány másolatát.
2010. máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy nem tudom pontosan, mi a dátum, de a május valahányadikáig megírt nyelvvizsgákat veszik csak figyelembe. Szóval erről sajna lemaradtál.
2010. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem és köszi a válaszokat. de ettől függetlenül azért a nyelvvizsgát megcsinálom=)

Aztán ha arra a szakra nem vesznek fel amire a legjobban vágyom,mert kevés lesz a pontom. És ha pótjelentkezéssel újra megpróbálom a főiskolára való jelentkezést? Addigra szerintetek már kapok rendes papírt a vizsgáról?Mármint,hogy hozzá lehessen számolni a többi pontomhoz...És azt már elfogadják nem?Úgy értem annak gondolom nincs olyan ideje,hogy mikor lerakott vizsga érvényes még.

2010. máj. 26. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
persze csináld csak meg, jó lesz még az a nyelvvizsga :), augusztusig szerintem meg is jön. azt viszont nem tudom, hogy ha utólag jelentkezel akkor meddig kell beküldened az iratokat. de pótjelentkezéssel inkább már csak fizetősre lehet jelentkezni.
2010. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!