Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tartjátok/tartottátok a...

Hol tartjátok/tartottátok a tankönyveket, füzeteket amikre aznap nincs/nem volt szükség?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy erre van-e külön helyetek, vagy 'szétdobálva' tartjátok az iskolai könyveket?

2017. aug. 30. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a polcon tartom őket és egymásra vannak pakolva.(koliban is és otthon is)
2017. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, mi középsuliba nem is használtuk a könyveket (2 angol és 1 töri könyvet használtunk.), szóval jóformán csak füzeteket használtunk.


Én szétdobálva tároltam őket az egyik szekrényem tetején. Úgy könnyebb volt megtalálni a másnapra kellőt, mintha rendezve lettek volna... :D

2017. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos és gyors választ! :) nekem minden polcom tele van könyvekkel, a tankönyveknek egyáltalán nem lenne hely rajtuk, ezért kérdeztem. De akkor valószínűleg lepakolok egy polcot.
2017. aug. 30. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb
2017. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az iroasztal fiokjában tartottam. Probáltam azon belül is rendezve tartani, nem mindig sikerült.:D
2017. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs íróasztalod?
2017. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a suliban tartom a padomban, és csak azt hozom haza, amiből tanulni fogok. Így kevesebbet kell cipekedni.
2017. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden otthon van, összerendezve, a suliba csak azt viszem ami aznapra kell. :)
2017. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6: Nincsen, kicsi a szobám, nem férne el.

A többieknek köszi! :)

2017. szept. 1. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor én azt hiszem, egy dobozban tartanám, amiben csak iskolai könyveket meg füzeteket, mintha az íróasztal fiókja lenne. A dobozt meg valami olyan helyen, ahonnan lehetőleg nem kell leemelgetni, és lehetőleg annak a helynek a közelében, ahol a házimat szoktam írni.
2017. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!