Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Germanisztika [skandinavisztik...

Germanisztika [skandinavisztika] főszak mellé milyen minort ajánlotok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen más nyelvet beszélsz még? Azért kérdezem, mert több nyelvi minornak is van előfeltétele. (pl hiába mondom a spanyolt ha nem beszélsz spanyolul). Magyar nyelvű tárgyat ha akarsz szerintem nézd meg mi az ami érdekelne, ha nem akarsz nyelvet.
2017. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olaszul beszélek, gondolkodtam is rajta, csak nem találtam meg, hogy heti hány óra lenne.
2017. szept. 1. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem pont olasz a minorom. Ha most leszel elsős akkor a minoros olasz nyelvfejlesztés hétfőn és keddden (1 tárgy csak két alkalommal) este fél hattól hétig. Majd jövő héten lesz a szintfelmérő. Mellette vehetsz még fel más olasz minoros órát is (igaz a mi ott majd év végén állítod be, de ott átmegy a minor közé ha most elvégzed). De mosdom ez első félévben még nem kötelező, szóval csak az a hétfő keddi óra van. (ha többet akarsz tudni Írj privátot)
2017. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jav: A Minort majd év végén állítod be neptunban tehát addig ezek a tárgyaknszabad kreditnek számítanak és ha mégse ezt választod akkor is szabad kredit marad
2017. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!