Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az egy alap, hogy...

Szerintetek az egy alap, hogy a magántanár hozzátok megy házhoz?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt magántanárom, de eddig mindenkitől azt hallottam, hogy a diák megy a tanárhoz. Illetve van egy barátnőm, aki Budapest közeli helyről jár be, hozzá házhoz megy a tanár, de ezt meg is fizetik pluszban.


Pénteken volt az évnyitó és pár osztálytársam volt pótvizsgás.

És volt aki magántanárhoz járt/hozzá jártak a nyár folyamán.


Majd egy (szerintem) felesleges vita alakult ki, de a lényege az volt, hogy többen azt állították, hogy a külön tanárnak kötelessége házhoz menni.

Kicsit bénán éreztem magam, és tudom, hogy ez nem egy nagy probléma, de mégis véleményt kérnék.


Aki ilyen területen jártas az mit tapasztalt?


2017. szept. 2. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a diákok mennek a tanárhoz. Egyetlen egy kivételtől tudok de azt a tanárt meg is fizették rendesen ( 6000 Ft / óra ).
2017. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelessége házhoz menni
2017. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ill. úgy drágább
2017. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk soha nem megy a tanár a házhoz, hanem a diák megy a tanárhoz.
2017. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelessége házhoz menni. Bár én sok tanítványomhoz mentem házhoz, de csak azért, mert a belvárosban dolgoztam és közben el tudtam menni néhány tanítványomhoz, egyszerűbb volt, mint hazamenni.
2017. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kényelmetlenül azért, mert még nem jártál magántanárhoz. A tanárok ellen szolok most, de komolyan mondom vicc, hogy a suliban nem tud a tanár annyira belénkégetni egy tananyagot, hogy még magántanárt kelljen fizetnie a diákoknak.


Emellett igen, a diákok járnak a tanárhoz, én még olyanrol nem hallottam, hogy házhoz jönne.

2017. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ritkán járnak a tanárok házhoz, általában akkor ha tényleg pofátlanul magas órabért fizetnek nekik, vagy ha az ő dolgaik miatt úgy egyszerűbb. Pl. az előbb írta valaki, hogy neki a belvárosi munkahelyéről egyszerűbb volt közvetlenül a diákhoz menni.
2017. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!