Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha egyik...

Mit lehet tenni ha egyik konzulensem sem ír vissza? Nem haladok így a szakdolgozattal.

Figyelt kérdés

A héten írtam a belső konzulensemnek mert elakadtam a szakdogával, lett volna 1-2 kérdésem, viszont nem válaszolt semmit. Írtam a külső konzulensemnek is, és küldtem a dolgozatomból egy részletet hogy olvassa át nekem, hogy javíthassam ha valami nem jó benne, de ő sem írt semmit vissza. Így viszont nem haladok semmire. Utána meg panaszkodnak hogy mindenki az utolsó pillanatra hagy mindent. Hát persze.. én a héten be akartam fejezni de így esélytelen.

Ilyenkor mi a teendő?


2017. szept. 3. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy bizony vannak oylan konzulensek akik elvállalnak, aztán tojnak a fejedre, és kb. magadra vagy utalva. Nálam nem így volt, de egy csoporttársamnál igen, aztán úgy kellett leadnia, hogy a konzulense el sem olvasta, csak az első fejezetét. Szerencsére így is 5-öst kapott. Szerintem írj még 1 x neki, mert lehet, hogy elkerülte a figyelmét a leveled. Ha arra sem válaszol, próbáld meg a főiskolán/egyetemen személyesen megkeresni. Nyilván konzulenst már nem tudsz váltani, ha már szitne majdnem kész a szakdogád, így ha nem mész semmire, akkor fogadd el, hogy magadra vagy utalva és így kell leadnod. Esetleg a tanszéket megkérheted, hogy lépjen kapcsolatba az oktatóval, mert te nem éred el.
2017. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas válaszod!:)

Én azért akartam máig befejezni mert nekem holnaptól kezdődik a féléves gyakorlatom, és mindennap legjobb esetben este 6ra fogok hazaérni. Gondoltam a szakdogát letudom nyáron, őszre max maradjon a javítgatás, meg a záróvizsgára készülés.

De hiába akar haladni az ember ha nem tud. Komolyan felrobbanok.

Megfogadom a tanácsaid! Hét elején írni fogok ismét nekik. Lehet gáz, de nem várakozok tovább.

2017. szept. 3. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez a hét még a nyár része volt, az is lehet, hogy a konzulenseid épp nyaralnak, vagy nem érnek rá. Jövőhéten lesz a legtöbb helyen a regisztrációs hét, ha azon a héten sem válaszolnak, az probléma.


Egyébként azt javasoltam volna, hogy keresd fel őket személyesen, de ha folyamatosan gyakorlaton leszel, akkor erre semmi esélyed. Így viszont nem tudsz rájuk hatást gyakorolni, simán lehet, hogy ezen bukik el az egész.

2017. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekünk most volt regisztrációs hét, következő héttől szorgalmi időszak. Úgyhogy nem hiszem hogy senki nem nézte az e-maileket. Ráadásul a külső konzulensem nyugdíjas már.

Igen ez a baj hogy a gyakorlat miatt már nem lesz időm bejárkálni a belső konzulensem fogadóórájára max ha nagyon sürgős. Azért remélem nem bukok el ezen..Nagyon sokat dolgoztam a szakdogámon, de jó lenne a segítség :/

2017. szept. 3. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hét nagyon húzós. Ha egyébként több hónapja nem ír a hallgató és szeptember első hetében jut eszébe hogy "jajj mostmár sietni kéne" én sem fogok rögtön rohanni válaszolni. Ha eddig tudtatok konzultálni, beszélni, akkor lehet most tényleg nincs ideje. ha eddig sem reagált sűrűn, akkor sajnos tényleg rossz embert foghattál ki.
2017. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Akkor magadnak kell megoldani
2017. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eddig mindig csak személyesen konzultáltunk. Jobbnak láttam mint a levelezgetést. De már nincs rá lehetőségem.

Köszi a válaszokat!

2017. szept. 3. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, szívesen! :) Remélem megoldódik, de ha nem, akkor is már elmondhatod, hogy mekkora király vagy, hogy nyáron megírtad. Bárcsak én is így tettem volna anno, és nem a szorgalmi időszakban szenvedek vele :D
2017. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Köszi a biztatást!:)
2017. szept. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!