Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-n rangsoros tárgyfelvétel...

SZTE-n rangsoros tárgyfelvétel idején nincs még minden kurzus meghirdetve a Neptunban?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok, programtervező informatikus szakon, levelezőn. Most van a rangsorolásos tárgyfelvétel, de a Neptunban a meghirdetett tárgyaknál nincs ott minden, ami a mintatanterv szerint az első félévben van, illetve a TTIK honlapjára is kitettek egy órarendet, ott is a mintatanterv tárgyai vannak, amiket Neptunban nem találok (pl. hiányzik a diszkrét matematika, a kalkulus) Ezeket később, a versenyjelentkezésnél lehet felvenni vagy valamit rosszul csinálok a neptunban?

2017. aug. 25. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy a Neptun oldalán van a hiba, a rendszer még elég friss, kb minden szakon vannak ehhez hasonló hibák.

Szerintem a kari/szakodnak megfelelő Facebook csoportban érdeklődj, hátha sikerült valakinek valami hivatalos infót megtudni.

2017. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj a tárgyfelvétellel, mert nálatok már az a rendszer van, hogy csak a beiratkozás, tehát a hallgatói jogviszony létrejötte után tudtok kurzusokat felvenni elsősként. Egyébként a TTIK-n a tárgyfelvétel 08.29-én 06:00-tól lesz.
2017. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: A Facebook csoportos ötletet köszi, bár egyelőre csak azt tudtam meg, hogy másnak is ez a problémája, szóval most inkább magam járok hivatalos válasz után. De ez a csoport később is jól jön majd más ügyben, szóval jó tipp volt.


Második: Ez nem így van. "A szorgalmi időszakot megelőző két hétben már lehetősége nyílik felvenni a kurzusait, tehát nem kell megvárnia a beiratkozást." [link]

Az az időpont pedig, amit írtál, a versenyjelentkezés kezdete, rangsorolásos jelentkezésre az elmúlt héten volt lehetőség. Persze tudom, várhatok még, szeptember 17-ig tart a tárgyfelvétel, csak ez nem megoldás, ha valami technikai probléma az oka, akkor jeleznünk kell a tanulmányis emberek felé, hogy helyrehozzák, különben honnan tudnák, hogy hiba van.

2017. aug. 28. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!