Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fotózás?! ( A többi lent)

Fotózás?! ( A többi lent)

Figyelt kérdés
.Már feltettem a kérdést a honlap kategóriában is de ott nem kaptam pontos választ, ezért merészkedek berakni ebbe a kategóriába is, mert végül is itt olvastam erről a dologról. .Arról lenne szó, hogy hallottam olyan oldalakat ahova belehet regizni nem tudom hány fotót kell beküldeni és ha azoknak nem tudom hány %-a átmegy a „vizsgán” akkor lehet további saját készítésű fényképeket feltölteni és azután fizetnek jutalékokat. Engem az ilyen típusú oldalak érdekelnének. Most állok pályaválasztás előtt, fő iskolára, már nagyon sokat foglalkoztam eddig is a fotózással, jó pár ezzel kapcsolatos dolgot kiolvastam, de nagyon sok ember szerint főiskolára nem éri meg ezen a pályán tovább menni csak hobbiként érdemes vele foglalkozni. Ezért érdekelnének nagyon az ilyen típusú oldalak. Köszönöm annak, aki tud segíteni és bocsánat, ha hosszúra sikerült. Esetleg ha valaki valami jó sulit tud mondani, azt is nagyon szívesen fogadom és a tapasztalatokat, véleményeket is.
2010. máj. 26. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Amúgy van egy csomó fotós suli, vagy olyan főiskola, egyetem, aminek van fotó szakja. Bár persze attól függ, melyik városról van szó.
2010. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Tudom, hogy vannak ilyen szakok de mindeniki azt mondogatja nem éri meg csak hobbynak...
2010. júl. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!