Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel a fotózás, de azon...

Érdekel a fotózás, de azon belül az embereket, modelleket szeretném fotózni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most 16éves vagyok és szakközépiskolába járok(közgazdasági) viszont ez érdekel engem,de nem tudom mit kell elvégeznem,milyen iskolába kellene mennem tovább tanulni,vagy milyen tantárgyak szükségesek hozzá,vagy hogyan kezdjek bele.Valaki tudna nekem segíteni?Mindent részletesen elmondani,leírni,mert nagyon sok kérdésem van és tanácstalan vagyok. 16/L
2010. ápr. 11. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

nézd csak:


[link]

2010. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha még hobbiszinten vagy akkor csinálgass jó kis fotókat az ismerőseidről, akikről úgy gondolod fotogének, vagy jól néznének ki a képeidet.megkéred őket, csinálsz képeket és felnyomod pl deviantartra. na és a fotós suli is jó ami ajánlott az első.
2010. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!