Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvételi eljárás során,...

Ha felvételi eljárás során, félbehagyom az egyetemet, és máshol folytatom tanulmányaimat, akkor a felhasználható kreditjeimből levonódik az, amit az első szakomon felhasználtam?

Figyelt kérdés

Most vagyok 3. félévemen, 2 félévet elvégeztem, 56 kredittel, viszont nem igazán szimpatizálok a szakkal, ezért szeretnék szakot váltani majd a következő felvételi eljárással, addig passziválni. A kérdésem, hogy ott elölről kezdődik a kreditjeim számolása, vagy amit elhasználtam 56 kreditet levonják, és már csak 198-56, azaz 142 kreditem van, amit ingyen fel tudok venni?


Válaszaitokat előre is köszönöm



2017. szept. 6. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eddig megszerzett krediteket elfogadtathatod, ha az új szakon vannak olyan tárgyak amiket már megcsináltál. Ha elfogadják, akkor vagy megkapod az új szak szerinti kreditértékét a tárgynak vagy lehet olyan is, hogy elfogadják, de feltétellel (pl. újra kell vizsgáznod belőle).
2017. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!