Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE-KVIK épületéről valami...

BGE-KVIK épületéről valami alaprajz szerűség?

Figyelt kérdés
Sose voltam még az épületben és arra lennék kíváncsi van-e valahol esetleg kép/videó hogy hogy néz ki, hol vannak az előadók, hogy tudjam hova kell majd mennem és ne mászkáljak össze vissza. (Tudom megtudok kérdezni akárkit ott.)
2017. szept. 7. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam BGE-re de nem találtam térképet online.

Ami segített, hogy az első héten megkérdeztem a portásokat, hogy melyik terem merre van. Aztán egy idő után már megtaláltam a termeket, felmértem, hogy mi merre lehet.

2017. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én oda járok, simán meg lehet találni elsőre mindent. Ha jól emlékszem pl az 1. emeleten egy fordulóban ott van maga az emelet rajza, hogy merre melyik terem van, úgy rémlik, mintha tavaly első héten mi is onnan néztük volna, de nem mernék rá mérget venni. Egyébként ahogy belépsz a suliba és mész fel a lépcsőn, ki vannak írva a lépcsőfordulókon és nyíllal jelölve, hogy merre melyik előadó van. Ha úgy is érzed, hogy össze-vissza mászkálsz, nyugodtan menj oda bárkihez, segíteni fog:)
2017. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Valami ilyenben reménykedtem, hogy a falakon kint van a rajz. Másik suliban is kint volt lehet, hogy ez ilyen előírás balesetvédelmi szempontból...de lehet nem :D Mindenesetre köszönöm a gyors válaszokat.
2017. szept. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!