Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez a...

Most akkor hogy van ez a szakváltás? Órák felvétele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem a következő lenne. Az egyetemen két aktív félév teljesítése után szakot változtattam. Úgy volt, hogy másodévesként vesznek át, ezért teljesítettem a nyári gyakorlatot is, viszont amikor átvettek láttam, hogy elsőévesként. Az órarendet látva felvettem a második éves (3. félév) tárgyakat, az első féléveseket pedig el szeretném fogadtatni, mert sok megegyezik. A szüleim aggódnak, szerintetek nekem is kéne vagy jó lesz ez a megoldás?

#egyetem #szak #Neptun #tárgyfelvétel #tanulmányi osztály #felsőbb éves tárgyak #szarazegyetem
2017. szept. 8. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
tudod, van az a kérdés, amit a gyakorin már nem tudunk megválaszolni (vagy éppenséggel meg tudunk, de lehet, hogy nálad másképp fognak eljárni). még az egyetemet sem írtad le. irány a tanulmányi osztály, ott tudnak neked segíteni, esetleg keresd a hökösöket. másodévesként legyél annyira önálló, hogy utánajársz ennek a dolognak a to-n, és nem kell senkinek sem aggódnia.
2017. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!