Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kulturális antropológus...

Kulturális antropológus hallgatók, mit olvastok?

Figyelt kérdés
Túl a negyvenen körvonalazódott számomra, hogy a kulturális antropológia érdekel. Bizonyos okokból nincs már esélyem egyetemre menni (túlkoros vagyok, régi érettségim van, nincs nyelvvizsgám, lakáshitelt fizetek, és alapszak is már csak Miskolcon van), ezért arra gondoltam, hogy olvasni fogok a témában. Kérlek ajánljatok valamit, miket olvastok az egyetemen? Engem elsősorban a zenei szubkultúrák érdekelnek, és az, hogy a nyugati zenei mozgalmak milyen formában jelentek meg Magyarországon, de minden más is jöhet, főleg ha emészthető formában van. Vizuális antropológia témában is. :) Filmek is jöhetnek.
2017. szept. 9. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!