Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Egy általános iskolás hetedikes 13 éves fiú vagyok és nem értem a hetedikes matekot.

A tanárom semmit sem magyaráz el. Egész órán laptopozik! Felad egy feladatot aki megcsinálja az megcsinálja aki nem az meg nem... Az egész nem is érdekli.

Az osztályból senki sem érti a matekot, mert nála az "elmagyarázás" abból áll, hogy felír a táblára egy példát és benyilazza hogy mit kell számolni. Ha nem értek valamit megkérdezem és leordít hogy mégis mit nem értek...

A laptopozás ügy miatt már egyszer beszéltünk az igazgatóval hogy nem adja le normálisan az órát, azt mondja, hogy a jegyeket írja az naplóba (Egész nap az összes óráján?!?! Persze... hogy lehet hogy a többi tanár eltudja magyarázni és értem is a tantárgyakat?). Ez miatt a szülők aláírásgyűjtésbe is kezdtek, hogy valamit csináljon már vele az igazgató, de ebből nem lett semmi.


Na mind egy, nem is ez a lényegesebb része a dolognak. Hanem az, hogy nem értem ez miatt a hetedikes egyenleteket. Programozó szeretnék lenni, mert szeretek számítógépen alkotni, és a kettő üti egymást :/.

Akinek van egy kis szabad ideje az magyarázza el legyen szíves. Remélem nem hiába írtam ennyit.

Válaszokat köszönöm!



2017. szept. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 8. osztályos vagyok, igaz, külföldön élek, nem tudom, hogy ugyan az-e a tananyag, de ha gondolod írj privátban néhány feladatot, amit nem tudsz megoldani, megpróbálok segíteni. :) Ezenkívü ajánlanám a photomath alkalmazást, remek egyenletek megoldásához, ráadásul meg is magyarázza, hogy miért az adott sorrendben kell elvégezni a feladatokat.
2017. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérjetek meg egy másik matektanárt, hogy külön korrepetáljon titeket, akár túlórafizuért. De mondjuk jó tanár valamit 10 percben is el tudna magyarázni, megtudnátok, hogy mit kell gyakorolni. Amúgy, ne legyen ez, de ha az osztály 75%-a megbukna, akkor a tanárt vennék elő, hogy ő a hibás. Amúgy én általánosban még matektagozatos voltam 5.-től, szóval ha gondolod, nekem is írhatsz, hátha tudok segíteni.
2017. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi nem megy?
2017. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hetedikes vagyok és ha írsz nekem akkor elmagyarázhatom amit tudok

Ha ez segít

2017. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!