Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miét van az, hogy nem írtam...

Miét van az, hogy nem írtam alá semmilyen szerződést amikor egyetemen beiratkoztam 2011-ben és 2012-ben csak átjelentkeztem egy másik egyetemre? Mégis az oktatási hivatal követeli rajtam a tandíjat mert nincs nyelvvizsgám.

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól tudom, időközben törvényi rangra emelték azt, hogy ha a képzési idő másfélszeresén belül nem szerzel diplomát (amihez a nyelvvizsga is kell ugye), akkor vissza kell fizetni a tandíj asszem felét.
2017. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Bezzeg ha egy bizonyos magyar kisebbséghez tartoznék, azért kapnék pénzt mert nem lógok csak heti 1 órát iskolából... ezt a pénzt is nekik adják oda úgy is, akár utalhatnám egyből Lakatoséknak...

2017. szept. 11. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
kérdező, ha cigány lennél, nem tudnál a rettenetes körülményeidből és az előítéletek bilincseiből kitörni, mert látszik a soraidból, hogy nem vagy egy különleges tehetség és kiemelkedő intellektusú egyén. Egy szar nyelvvizsgát nem tudtál összehozni, holott mindent a segged alá toltak.
2017. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert valaki nem cigány, még nem feltétlen toltak a segge alá mindent. Normális vagy?
2017. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
4 igen, normális vagyok, és a 2-es reakciót abnormálisnak tartottam. Van még kérdésed hozzám?
2017. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!