Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha nem tudom mivel...

Zaza#Zaza kérdése:

Nagy baj, ha nem tudom mivel akarok foglalkozni a jövőben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy nagy baj, ha nem tudom, hogy mi akarok lenni? Most lettem gimiben elsős, de még nem tudom mivel akarok foglalkozni. És sok tanár azt szajkózza, hogy már most el kellene kezdenünk gondolkozni a jövőn, és azokat a tantárgyakat megnyomni. Vagy másnak se volt elképzelése ilyen idős korában? Ez a kérdés elég nagy félelemmel tölt el, mert próbálok minél jobban megfelelni az elvárásoknak. A válaszokat előre is köszi!

2017. szept. 11. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják én például más iskolába mentem volna ha tudom azt amit most 12.-es fejjel. Majd kialakul reál tantárgyakat, nyelveket nyomd mert azoknak van legalább piaca. Persze a többi is mehet irodalom, ha ezek tetszenek, de ha nem tudod akkor inkább a reál tárgyakra fókuszálj. Majd kialakul.
2017. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, én egy csomószor meggondoltam magam amúgy is közben. :D faktnál jó tudni, hogy egyáltalán milyen irányba akarsz elindulni, de még az is min 2 év, ha 5 osztályosba jarsz akkor 3
2017. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!