Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti mennyi pénzt...

Egyetemisták, ti mennyi pénzt szoktatok költeni ruhára egy hónapban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ruhára havi szinten semennyit. Ha szükségem van vmire, azt előre tudom és rakok félre rá pénzt.

Pl most tudom már, hogy idén kell egy új télikabát, így arra már gyűjtögetek. Mást idén már nem terveztem semmit. Ha esetleg vmelyik meleg nadrágom tönkremegy, max azt veszek. Évente egyszer max kétszer vásárolok ruhát és csak azt, ami tényleg kell.

2017. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktam havi szinten vasarolni ruhakat, de igy is annyi van, hogy nem tudom hova tenni. Szerintem legalabb a fele soha nem is volt meg rajtam. Amikor glamour napok vannak akkor szoktam leginkabb. Kihasznalom a kuponokat. Valtozo mennyit koltok ilyenkor, olyan 30-100 ezer kozott, de engem tamogat azaz apukam, aki magyar viszonylatban nagyon jol keres. Szerencses vagyok igazabol.
2017. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan állok a dologhoz, mint az első. Ha nyár9n látom, hogy nincs hordható állapotban lévő hosszú nadrágom, akkor elkezdek spóroli és egy kuponakció alkalmával beszerzem őket.
2017. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 15-20 ezret a saját pénzemből.
2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
negyedévente 6ezer a hádában. egy tonna ruhám van. :D
2017. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Havi szinten nem költök, csak ha valami elhasználódik, és le kell cserélni. Általában ezt is sokáig húzom, halasztom, ha valamilyen kupon van, akkor azt használom ki. Nem tudom mennyire jöhet ez így ki hónapokra leosztva, de szerintem kevesebb, mint havi 5000 Ft cipőstül-télikabátostul.

(És egyébként általában nem a "saját" pénzemből költöm (aminek a része szintén támogatás), szüleim támogatnak ebben. Ha valami rendkívüli, és nem feltétlenül lenne szükségem rá, az én veszem meg.)

2017. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!